Білорусь ввела обмеження на постачання молочної продукції в РФ

Державна ветеринарна служба Білорусі проінформувала російське відомство про своє рішення у зв'язку з повторним виявленням антибіотиків тетрациклінової групи в продукції.

Введені тимчасові обмеження на постачання молочної продукції в РФ з двох білоруських підприємств.

Як йдеться в повідомленні Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду РФ, відповідно до раніше досягнутої домовленості про заходи по забезпеченню безпеки харчової продукції тваринного походження, що поставляється з Білорусії до Росії, Державна ветеринарна служба Білорусі проінформувала російське відомство про своє рішення у зв'язку з повторним виявленням антибіотиків тетрациклінової групи в продукції Дятловського сироварного заводу і Скідельського маслосирзаводу ввести тимчасові обмеження на постачання молочної продукції цими підприємствами до Росії.

Нагадаємо, Росспоживнагляд заборонив ввезення молочної продукції з Білорусії на початку червня 2009 року, зв'язавши заборону з необхідністю переоформити документи на імпорт товарів у зв'язку з новим техрегламентом по молоку, прийнятим в Росії наприкінці 2008 року. Заборона на ввезення молока була оголошена під час різкого погіршення відносин між двома країнами.

17 червня керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що "молочна війна" між Росією і Білорусією закінчилася, так як сторонам вдалося домовитися по всім суперечливим питанням.
 

Читайте також:

Росія і Білорусь владнали конфлікт з трубопроводом

Лукашенко поклявся у вірності Росії

Москва лякає Білорусь "м’ясною" та "соковою" війнами

Путін пояснив причини "молочної війни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: