Білорусам придумали національну ідею: "Чистота та порядок"

Білоруські чиновники пропонують запровадити нову національну ідею для країни. На їх думку, вона втілюється у галсі "Чистота та порядок", котре відображає менталітет білорусів.

Білоруські чиновники запропонували громадянам нове гасло, від якого можна відштовхуватися в побудові ідеології: "Чистота та порядок".

Таку думку висловив директор Парку високих технологій (ПВТ) Валерій Цепкало на республіканському семінарі з ідеологічної роботи, який проходить в Мінську.

"Історія епохи Відродження почалася з того, що флорентійці під час чуми, що охопила Європу, вичистили своє місто й ізолювали його від бруду та інфекції. З цього почалася нова європейська культура і цивілізація", - заявив Цепкало.

На його думку, саме прагнення до порядку є потужним психологічним стимулом, який гармонійно вписується в національний менталітет білорусів і може сприяти прогресу як в соціальному, так і в економічному плані.

Директор ПВТ підкреслив: "Ідеологія Білорусі повинна відштовхуватися не тільки від минулого, але й від майбутнього, тобто повинна фокусуватися на модернізації, прогресі, ефективності".

За словами Цепкала, так звані радянські цінності, які раніше бралися на озброєння в ідеологічній роботі втратили мобілізуючий потенціал.

"Сьогодні суть ідей, які держава пропонує ставити в основу, повинна бути сформульована гранично ясно і зрозуміло для всього населення", - сказав директор парку. У зв'язку з цим він навів приклад маоістського Китаю, в якому в минулому сторіччя було поставлено завдання обігнати з виплавки сталі СРСР і США.

"У підсумку населення споруджувало кустарні плавильні, була виплавлена величезна кількість сталі, але вона була непридатна навіть для арматури. На цьому прикладі видно, що ідеологія, якщо вона неправильно сформульована та неефективно реалізується, може призвести до комічних і навіть трагічних наслідків", - заявив Цепкало.

Читайте також:

Світовий банк знайшов правильну модель управління економікою - це модель Лукашенка

Путін зрозумів, чому Білорусь не визнає незалежність Абхазії

У мінському метро Леніна перейменують на Незалежність
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: