Білоруси попросили патріарха Кирила врятувати їх від "печатки антихриста"

Автори звернення заявляють, що православний християнин повинен отримувати ім'я від бога, а не приймати "цифрове ім'я" від держави.

Група православних жителів Білорусі звернулася до патріарха Московського і всієї Русі Кирилу за допомогою у зв'язку з їхнім конфліктом із владою, повідомляє "Ежедневник". Мова йде про небажання віруючих отримувати документи з особистими ідентифікаційними номерами.

Автори звернення заявляють, що православний християнин повинен отримувати ім'я від бога, а не приймати "цифрове ім'я" від держави. Вони проводять паралелі з "печаткою антихриста", згаданої в Одкровенні Іоанна Богослова (глава 13): "І він зробить те, що всім ... дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, щоб ніхто не міг ані купити, ні продавати, крім того, хто має це накреслення, або ім'я звіра, або число імені його ".

У зверненні зазначається, що людина, позбавлена особистого номера, не може реалізувати свої конституційні права, укладати угоди, пов'язані з нерухомістю, отримувати пенсію, влаштовуватися на роботу. "Нешкідливий номер трансформується в цей самий друк: без нього в Білорусі - нікуди", - заявляють супротивники присвоєння номерів.

Автори послання просять Кирила "напряму звернутися до влади Білорусі" і обговорити з ними це питання. Глава РПЦ перебуває в Білорусі з візитом 25-28 вересня.

Раніше, відзначимо, патріарх Кирило виступив на підтримку жителів Росії, що відмовляються від ідентифікаційного номеру платника податків та інших систем збору даних. У листі до омбудсмена Володимира Лукіна глава РПЦ відзначив, що деякі громадяни вважали б за краще користуватися альтернативною системою, яка б не привласнювала їм номери. У той же час Синодальна комісія РПЦ ще 2001 року констатувала, що в ухваленні ідентифікаційного номера платника податків нічого гріховного немає.

Читайте також:

Як церква заробляє гроші на вибори

Корупція у церкві: щоб отримати сан і прихід, треба заплатити тисячу доларів

Середній українець витрачає на церкву 33 тисячі гривень за життя

Українські священики влаштували війну за пожертви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: