Білоруси роздумали об'єднуватися з Росією

Проти можливого об'єднання з Росією висловилося майже 50% білорусів. "Антиросійські" настрої все більше панують серед тих грмоадян, які підтримують президента Олександра Лукашенка.

Половина мешканців Білорусі виступила проти можливого об'єднання з Росією. Це випливає з результатів комплексного опитування громадської думки, проведеного білоруським Незалежним інститутом соціально-економічних і політичних досліджень (НІСЕПД).

За висновком фахівців Інституту, в першому півріччі 2010 року білоруси продемонстрували багаторічний мінімум проросійських устремлінь: проти можливого об'єднання з Росією висловилося майже 50% респондентів, за об'єднання - близько 30%.

При цьому ще на початку 2000-х років за об'єднання готові були голосувати більш ніж половина громадян.

Кількість людей, які виступають за приєднання Білорусі до Євросоюзу, залишилася практично незмінною з минулого року - трохи більше 36%.

Соціологи уточнюють, що "антиросійський" настрій все більше характерний для тих громадян Білорусі, які активно підтримують президента Олександра Лукашенка.

Опитування було проведено на тлі гострого газового конфлікту, який спалахнув між країнами наприкінці червня. Погіршення відносин між Москвою і Мінськом спровокувало "війну компроматів" на ТБ: так, напередодні російське телебачення продовжило викриття "режиму Лукашенка" і в рамках програми "НП. Розслідування" вийшов фільм "Хрещений батька-2".

Читайте також:

Російське ТБ продовжило атаку на Лукашенка

Лукашенко пообіцяв "не повзати на колінах" перед Росією

Саакашвілі знайшов нового союзника в особі Лукашенка

Лукашенко попередив, що Росія може втратити Білорусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: