Білорусів штрафуватимуть за купівлю самогону

Покупців будуть штрафувати на 60 доларів, а самих самогонників - на суму до 350 доларів.

Парламент Білорусії планує ввести штрафи за покупку самогону.

Така норма, за словами депутата Палати представників (нижньої палати парламенту) Миколи Самосейка, міститься в поправках до адміністративного Кодексу, які в даний час розробляються його колегами.

Як повідомив Самосейко, з ухваленням поправок в Білорусії буде встановлена адміністративна відповідальність як за придбання самогону, так і за його виготовлення, а також за виготовлення напівфабрикатів для його виробництва (браги).

Покупців штрафуватимуть на суму до 175 тисяч білоруських рублів (до 60 доларів), а самих самогонників - на суму до мільйона білоруських рублів (до 350 доларів).

Депутати планують прийняти відповідний законопроект до кінця травня.
Нагадаємо, що в Білорусії давно ведеться кампанія по боротьбі з пияцтвом. У регіонах приймаються різні заходи для зниження споживання алкоголю.

У Мінській області, наприклад, властями були організовані "дні тверезості", під час яких продаж спиртного в магазинах була зупинена. У Вітебській області вирішили згорнути торгівлю спиртним на час посівної кампанії.

У Поставськом районі Вітебської області в магазинах вивішені "чорні списки" п'яниць, яким заборонено відпускати вино і горілку.

Читайте також:

В Білорусі звільнили хокейного тренера, який насмілився обіграти Лукашенка

Лукашенка запросили до Європи та в гості до Папи

Лукашенко запропонував Євросоюзу подружитися

Для білоруських опозиціонерів створили тести

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: