Білорусів закликали на акціях протесту весело грузиться в автозаки

Білоруські опозиціонери хочуть перейняти давній досвід польських опозиціонерів часів "Солідарності". Ті під час акцій протесту самі заходили в машини для затриманих.

Громадян Білорусі у соціальних мережах закликають під час мирних акцій протесту добровільно шикуватися в черги в автозаки, плескаючи в долоні і сміючись. Про це повідомляють білоруські опозиційні ЗМІ.

"Як завжди в середу, 29 червня, після 19.00 виходимо подихати свіжим повітрям", - пропонують організатори "Революції через соціальну мережу".

Учасникам акції пропонується шикуватися в чергу в автозаки (або міліцейські автобуси), які під’їдуть, щоб проводити затримання. Громадяни у цей час повинні плескати в долоні і сміятися.

Таким чином, білоруські опозиціонери хочуть перейняти давній досвід польських опозиціонерів часів "Солідарності". Ті під час акцій протесту самі заходили в машини для затриманих і правоохоронці їх звідти навіть виганяли.

Як відомо, у Білорусі регулярно проходять акції протесту, які організуються через соцмережі. Раніше організатори акцій закликали громадян виходити на площі та мовчати, не вигукуючи жодних лозунгів.

Читайте також:

У Білорусі польського журналіста хочуть посадити за образу Лукашенка

У Білорусі під час акцій протесту затримали 450 демонстрантів

Лукашенко попередив "свядомих", що не допустить акцій протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: