Білорусія повністю закрила повітряний простір

Таке рішення було прийнято післ того, як хмара попелу, яка виникла через виверження вулкана ісландського Ейяфьятлайокудль, накрила територію Білорусії.

Білорусія в суботу, 17 квітня, повністю закрила свій повітряний простір для польотів всіх судів пасажирської та транспортної авіації. Про це повідомили в департаменті авіації міністерства транспорту і комунікацій республіки. Таке рішення було ухвалене у зв'язку з тим, що хмара попелу, яка виникла через виверження вулкана ісландського Ейяфьятлайокудль, накрила територію Білорусії.

Виключення було зроблено для кількох нічних авіарейсів в південному і східному напрямках, оскільки маршрути рейсів дозволяли обійти хмару вулканічного попелу. При цьому польоти малих суден цивільної авіації, що виконують хімічну обробку посівів та навчально-тренувальні польоти на малій висоті поки не заборонені.

Поширення хмари попелу вже вплинуло на авіасполучення в Європі і Росії: так, через небезпеку попадання частинок в двигуни літаків були скасовані рейси з Москви в ряд країн Північної, Центральної та Східної Європи, а також у Калінінград. У Європі аеропорти закрилися в Великобританії, Франції, Німеччини, Естонії та Литві, причому обмеження авіасполучення торкнулося всього європейського регіону.

В Україні в аеропорту "Бориспіль" також не приймають і не відправляють літаки. Але поки що такий режим встановлений до 3 години суботи.

Виверження вулкану на півдні Ісландії, яке почалося 14 квітня, продовжується досі. Зазвичай вулкан прокидається в середньому раз на двісті років. Останній раз він вступав в активну фазу між 1821 і 1823 роками.

Читайте також:

"Бориспіль" не відправляє і не приймає літаки

Продовжено заборону на польоти в небі над Європою

Хаос в аеропортах: вулканічна хмара накрила Європу

"Бориспіль" призупинить роботу через виверження вулкану в Ісландії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: