Білоруська опозиція об’єднується перед виборами

Білоруські опозиціонери підписали угоду про координацію дій під час кампанії з виборів президента.

Лідери білоруських опозиційних рухів підписали 24 серпня у Мінську угоду про координацію дій під час кампанії з виборів президента. Дату виборів можуть назвати вже 7 вересня – у перший день осінньої сесії Палати представників Національних зборів.

Угода, серед іншого, передбачає, що демократичні сили домовляються провести масову інформаційну кампанію з метою донесення до всіх жителів Білорусі даних про шкоду, яку наносить білоруському народові політика нинішнього президента Олександра Лукашенка.

Крім того, опозиція бере на себе зобов'язання обговорити питання про створення координаційного центру передвиборчої кампанії на принципах рівності.

Однак досі неясно, чи зможе білоруська опозиція консолідуватися до такої міри, щоб визначити і підтримати єдиного кандидата в президенти.

Угоду підписали лідер кампанії під лозунгом "Говори правду!" Володимир Некляєв, голова партії лівих "Справедливий мир" Сергій Калякін і Об'єднаної громадянської партії Анатолій Лебедько, лідер "Європейської коаліції" Микола Статкевич, керівники партії жінок "Надія" Олена Яськова і партії "Білоруська християнська демократія" Віталій Римашевський.

Читайте також:

Російські ціни на нафту обвалили економіку Білорусі

Білоруська опозиція провела акцію протесту в центрі Мінська

Кремль пригрозив опублікувати компромат на Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: