Білоруський найманець в Лівії: ми воюємо за 3 тис. доларів в місяць

Співробітники білоруського ГРУ, спецназівці, консультують командирів військових частин Муаммара Каддафі за 3000 доларів на місяць.

Білоруські військові фахівці воюють за режим Муаммара Каддафі в Лівії, багато хто з них виконує обов'язки радників командирів військових частин. За словами одного з найманців, їм платять 3000 доларів в місяць.

Найманці з республіки працюють в Лівії за особистим контрактом з місцевою владою, з міністерством оборони Білорусі їх діяльність не пов'язана.

До початку збройних зіткнень, в Лівії працювало 500 білоруських військових радників. За словами радника посольства Білорусії в Тріполі Георгія Громико, частина з них, в основному високопоставлені військові, залишили країну під час евакуації. Кількість громадян Білорусі, які залишилися в Лівії, невідома.

Джерела в міністерстві оборони розповіли, що практика відправлення до Лівії військових фахівців існує давно. Хтось займається експлуатацією військової техніки, хтось працює в якості радників командирів лівійських військових частин.

Серед них можуть бути і співробітники білоруського ГРУ, офіцери колишнього 334-го загону спецназу, дислокованого під Мінськом. Усі працюють на індивідуальних контрактах.

Білоруський найманець, який представився як Михайло, якому додзвонилися по телефону з префіксом 218 21 (Лівія), розповів, що за роботу з армією Джамахірії іноземний найманець отримує 3000 доларів на місяць.

У Лівії, за словами фахівця, працює кілька сотень військових спеців з Білорусі. Але, вони не беруть участі у зіткненнях, а лише знаходяться на бойових позиціях.

Багато з контрактників служили в Афганістані, елітних частинах Міноборони Білорусі, хтось вчився на базі російських підрозділів спецназу.

Читайте також:

"Аль-Каїда" розікрала радянську зброю зі складів у Лівії

Літаки НАТО помилково розбомбили лівійських опозиціонерів

Бельгія передрікає Лівії біологічну або хімічну війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: