Білоруські опозиціонери вимагають обмеження трансляції російських телеканалів

Дата публікації
Перегляди
2693
Білоруські опозиціонери вимагають обмеження трансляції російських телеканалів

wikipedia.org

Опозиціонери також закликають до більш поширеного використання білоруської у повсякденному житті.

Опозиційна партія Білоруський народний фронт оголосила 2019-й роком білоруської мови і закликала всіх білорусів під час перепису населення в жовтні 2019 року вказати білоруську мову як рідну і мову повсякденного спілкування.

Про це повідомляє Інтерфакс.

У партії заявили, що мова є "найважливішим фактором національної безпеки" в умовах активізації "інформаційних атак проти Білорусі".

Тому всіх виробників товарів і послуг опозиціонери закликали використовувати білоруську мову в рекламних кампаніях, в оформленні товарів, в комунікації з покупцями.

Крім того, БНФ вимагає від влади республіки обмежити трансляцію російських телеканалів, замінивши їх програмами власного виробництва або збалансованим набором іноземних телепрограм з інших країн.

Нагадаємо, раніше Лукашенко натякнув на втрату Росією союзника в особі Білорусі, поклавши відповідальність за це на Кремль.

Перед цим Лукашенко назвав розмови щодо майбутнього приєднання Білорусі до Росії такими, що не відповідають дійсності і є "притягнутими за вуха". Білоруський лідер нагадав, що колись Росія відмовилася створити союзну державу зі спільною конституцією, валютою тощо. Він додав, що союз може базуватися тільки на рівних правах.

Президенти Білорусі та РФ погодили створення робочої групи щодо інтеграції

Президенти Білорусі та РФ погодили створення робочої групи щодо інтеграції