Білоруські опозиціонери заявили, що в Україні політичного притулку просити не будуть

Білоруські опозиціонери заявили, що в Україні політичного притулку просити не будуть

Роднєнков і Кравцов перетнули кордон України.

Соратники Марії Колесникової Антон Роднєнков та Іван Кравцов, які днями перетнули кордон з Україно, у Києві заявил, що політичного притулку не проситимуть.

Про це розповіли у ТСН.Ранок. 

Вони розповіли подробиці інциденту на кордоні. Зокрема заявивли, що невідомі люди, схожі на військових, затримали їх у Мінську і залякували тюремним строком, якщо ті не виїдуть з опозиціонеркою Марією Колесниковою на власному авто до України.

Її до машини підсадили на нейтральній території між українсько-білоруськими прикордонми пунктами. Але порвавши паспорт, жінка пішла назад, а соратники, втікаючи від переслідувачів, рушили до українського прикордонного пункту. За їхніми даними опозиціонерка нині в Мозирській прикордонній частині. 

Своєю чергою, член президії Координаційної ради білоруської опозиції Максим Знак заявив, що Марію Колесникову можуть спробувати видворити з країни повторно. За його даними, до Мозирського прикордонного загону пізно увечері під'їхала колона техніки для того, щоби перевезти кудись затриману: чи то знову на український кордон, чи до Мінська. 

Відео Зниклу опозиціонерку можуть спробувати повторно видворити з Білорусі

Білоруську опозиціонерку Марію Колесникову можуть спробувати видворити з країни повторно. Про це українським ЗМІ заявив член президії координаційної ради білоруської опозиції Максим Знак. За його даними, до Мозирського прикордонного загону пізно увечері під'їхала колона техніки для того, щоби перевезти кудись затриману Колесникову. Чи то знову на український кордон, чи до Мінська. Тим часом соратники Марії Колесникової Антон Роденков та Іван Кравцов у Києві заявили - в Україні політичного притулку не проситимуть. Вони розповіли подробиці вчорашнього інциденту на кордоні. Невідомі люди, схожі на військових, затримали їх у Мінську і залякували тюремним строком, якщо ті не виїдуть з Колесниковою на власному авто в Україну. Детальніше – у сюжеті.  

Зниклу опозиціонерку можуть спробувати повторно видворити з Білорусі

Нагадаємо, 7 вересня зранку стало відомо про викрадення в Мінську опозиціонерки Марії Колесникової. Де вона перебуває — невідомо. Водночас на зв'язок перестали виходити двоє інших опозиціонерів — Антон Роднєнков та Іван Кравцов.

8 вересня у Держприкордонкомітеті Білорусі заявили, що всі троє пройшли прикордонний контроль і виїхали до України. Згодом там заявили, що Колесникова все ж не виїхала до України, а затримана. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів