Білоруські прикордонники зі зброєю та собаками заганяють нелегальних мігрантів до Польщі: відео

Білоруські прикордонники зі зброєю та собаками заганяють нелегальних мігрантів до Польщі: відео

Білоруські прикордонники зі зброєю та собаками заганяють нелегальних мігрантів до Польщі: відео

Скріншот відео

Білорусь продовжує “гібридну” війну із західними сусідами, доставляючи на кордон нелегалів із третіх країн.

Група нелегальних мігрантів на білорусько-польському кордоні опинилася між двох вогнів: з одного боку їх не пропускали на територію Польщі співробітники прикордонної охорони, з іншого — озброєні білоруські прикордонники забороняли їм повертатися.

Відповідне відео, зняте польськими охоронцями кордону, було опубліковано у вівторок, 17 серпня, у Telegpam.

На опублікованих у Мережі кадрах видно, що з боку Білорусі стоять декілька озброєних прикордонників із службовими собаками, біля них — армійський позашляховик. Білоруських силовиків з’являється дедалі більше, з їхнього боку часом лунає підбадьорливе “Давай!", адресоване, очевидно, нелегалам, які через страх перед озброєними людьми не можуть повернутися назад до Білорусі, але не наважуються продовжувати незаконний перетин кордону.  

“Інакше як збройною провокацією те, що відбувається назвати складно. Як ви думаєте, що в таких випадках повинні робити польські, литовські і латвійські військові?” - ставлять запитання у підписі до опублікованого відео. 

Прикордонники Польщі, Литви та Латвії вже не вперше фіксують випадки, коли білоруські прикордонники заохочували нелегальних мігрантів до перетину кордону із західними сусідами. У такий спосіб влада Білорусі веде гібридну війну у відповідь на економічні санкції, які до режиму  диктатора Олександра Лукашенка застосовують країни Заходу. 

Нагадаємо, раніше на білорусько-литовському кордоні люди зі щитами виштовхували з боку Білорусі мігрантів, яких раніше не пустили до Литви.

Повʼязані теми:

Наступна публікація