Білоруських парламентаріїв викрили у відвідуванні порносайтів на роботі

Управління з'ясовує, які інтернет-ресурси відвідують парламентарії, щоб з'ясувати, чи не займаються депутати на роботі "непотрібними справами".

Деякі білоруські парламентарії відвідують під час роботи порносайти. До такого висновку прийшли співробітники управління інформаційних технологій Палати представників, які відслідковують, на які саме веб-сторінки заходять ті чи інші депутати.

Цією інформацією представник управління інформаційних технологій Іван Клецков поділився з "Телеграф". За словами співрозмовника видання, управління з'ясовує, які інтернет-ресурси відвідують парламентарії, щоб з'ясувати, чи не займаються депутати на роботі "непотрібними справами".

Клецков розповів, що забезпеченням депутатів вільним виходом в Мережу у технічні служби Палати представників почали займатися зовсім недавно. Він зазначив, що в даний час персональні комп'ютери з можливістю виходу в інтернет є у 101 парламентарія (усього в складі нижньої палати парламенту - 110 депутатів).

При цьому Клецков підкреслив, що комп'ютерна грамотність депутатів залишає бажати кращого. "Для них навіть організовуються спеціальні курси, іноді, щоб підключити їх до світової павутини, а іноді, щоб банально навчити комп'ютер у розетку включати", - сказав Клецков.

Співробітник управління інформаційних технологій Палати представників підкреслив, що інтерес законодавців до "непристойних сторінок" пояснюється саме відсутністю у них досвіду роботи в онлайн-просторі. Коментарів самих парламентаріїв з цього приводу видання не наводить.

Читайте також:

Влада Китаю заблокує по всій країні доступ до порносайтів

Чиновника покарали за відвідування порносайтів

Українські жінки оголосили кібер-війну порносайтам

Міжнародне угрупування спамерів оштрафували на 3,7 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: