Білоруський опозиціонер став першим претендентом на місце Лукашенка

Першим політиком, який оголосив про намір балотуватися на посаду президента Білорусі, став давній супротивник Лукашенка Олександр Мілінкевич.

Відомий білоруський опозиціонер Олександр Мілінкевич став першим політиком, який оголосив про намір балотуватися на посаду президента країни.

"Я прийняв рішення балотуватися в президенти під час найближчої виборчої кампанії", - заявив Мілінкевич. Як відомо, вибори в Білорусі мають пройти не пізніше 6 лютого 2011 року.

Мілінкевич високо оцінив свої шанси стати президентом Білорусі. "Я відчуваю силу, багато знаю і буду боротися тільки за перемогу", - сказав політик.

У його виборчій програмі йдеться про необхідність серйозного реформування всіх галузей політики і економіки Білорусі. Зокрема, ставши президентом, Мілінкевич має намір реалізувати п'ятирічний план економічного розвитку республіки.

"У моєму плані через п'ять років Білорусія повинна стати за рівнем життя дуже близькою до розвинених країн Європи", - зазначив політик.

Особливу увагу він планує приділити питанням розподілу влади, вільних виборів, а також посилення ролі політичних партій.

При цьому Мілінкевич виступає проти будівництва атомної електростанції, яке почалося в Білорусі. "АЕС на сучасних технологіях може бути побудована, але я проти тієї станції, яка будується зараз у Білорусі, оскільки нас ніхто не переконав у її необхідності", - сказав він.

У зовнішній політиці програма Мілінкевича припускає нейтральну позицію Білорусі. Водночас в його програмі йдеться про європейську інтеграцію і добросусідські відносини з Росією.

Нагадаємо, Мілінкевич вже балотувався в президенти Білорусі в 2006 році. Тоді він набрав 6% голосів проти 82,6% переможця голосування Олександра Лукашенка.

Читайте також:

Лукашенко пророкує важкі вибори у Білорусії у випадку його участі

ПАРЄ призупинила контакти з владою Білорусі

Янукович запропонував навчити Лукашенка європейським стандартам

До приїзду Лукашенка в білоруському селі коровам пофарбували ратиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: