Білоруський КДБ провів обшуки в квартирах журналістів

У журналістки Юлії Дорошкевіч вилучили комп'ютери, фотоапарати та диктофон, а її чоловіка викликали на допит.

 КДБ Білорусі провів 31 грудня обшуки в квартирах журналістів недержавних ЗМІ. Обшуки пройшли в квартирі журналістки газети "Наша Нива" Юлії Дорошкевіч, а також неназваного співробітника телеканалу "Белсат".

За словами Дорошкевіч, в ході обшуків у неї були вилучені комп'ютери, фотоапарати та диктофон. При цьому її чоловік, який не є журналістом, був викликаний на допит.

Раніше КДБ також провело обшуки в редакції "Нашої Ниви" та радіостанції "Європейське радіо".

Як уточнюється на сайті "Репортерів без кордонів", всього з 25 грудня білоруські органи держбезпеки обшукали редакції трьох ЗМІ, двох колишніх кандидатів у президенти, чотирьох радників кандидатів і двох правозахисників.

Вважається, що обшуки були пов'язані з демонстраціями, які пройшли в Мінську після оголошення результатів президентських виборів. На цих виборах перемогу отримав діючий президент країни Олександр Лукашенко.

Після оголошення результатів виборів в Мінську пройшли мітинги опозиції, участь в яких взяли кілька тисяч людей. Ці мітинги були розігнані, при цьому були арештовані понад 600 їх учасників. Серед них - декілька кандидатів у президенти, а також кілька десятків журналістів.

Читайте також:

П'ятьох екс-кандидатів в президенти Білорусі закрили у застінках КДБ

У затриманих білоруських опозиціонерів забирають дитину

Опозиція документально підтвердила, що перемога Лукашенка - брехня (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: