Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жертвами тайфуну "Несат", що обрушився на Філіппіни 26 вересня, стали 82 людини, ще 19 загинули від тайфуну "Нальгае", який дістався до країни через п'ять днів.

Кількість жертв тайфунів "Несат" та "Нальгае" на Філіппінах перевищила 100 людей.

Жертвами тайфуну "Несат", що обрушився на Філіппіни 26 вересня, стали 82 людини, ще 19 загинули від тайфуну "Нальгае", який дістався до країни через п'ять днів. Більшість загиблих стали жертвами повеней, інші загинули від ударів струмом після обривів ліній електропередачі або під уламками зруйнованих будівель.

27 людей вважаються зниклими безвісти, влада Філіппін в перспективі очікує зростання числа загиблих. Крім того, десятки тисяч людей через повені залишилися без даху над головою. 67000 мешканців найбільшого філіппінського острова Люзон знаходяться в центрах евакуації. Велику частину території острова займають сільськогосподарські угіддя, розташовані в низинах - практично всі вони затоплені.

Частина потерпілих вже почала повертатися в свої будинки, однак у більшості випадків людям потрібна допомога зі сторони через те, що їхні оселі сильно пошкоджені водою. Влада Філіппін розробляє програму підтримки населення, що постраждало від стихійних лих.

Щорічно Філіппінам доводиться переживати близько двох десятків тайфунів, більшість з яких призводять до людських жертв. Тайфун "Несат" став одним з найсильніших стихійних лих в країні за 2011 рік.

Читайте також:

На Філіппіни обрушився потужний тайфун Несат

В Японії від тайфуну "Роке" загинули і зникли безвісти не менше 13 людей

У Китаї 20-метрова хвиля накрила журналістку, яка робила сюжет про тайфун (відео)

Залиште свій коментар

Вибір редакції