Більше 25 людей вбито в Карачі під час вуличних зіткнень

Погроми і зіткнення почалися в Карачі 16 жовтня ввечері. 17 жовтня в місті проходять довибори в законодавчу асамблею провінції Сінд, столицею якої є Карачі.

Більше 25 людей убито, ще більше 70 отримали поранення протягом останньої доби в найбільшому пакистанському місті Карачі під час сутичок, що охопили мегаполіс напередодні довиборів у провінційний парламент.

Про це повідомляють пакистанські телеканали з посиланням на поліцейські джерела.

Погроми і зіткнення почалися в Карачі 16 жовтня ввечері. 17 жовтня в місті проходять довибори в законодавчу асамблею провінції Сінд, столицею якої є Карачі.

У ряді районів сталися перестрілки, прихильники протиборчих партій влаштували погроми на вулицях, юрби палять автомобілі і громлять торгові намети.

Довибори були призначені після вбивства в серпні поточного року відомого політика і депутата Раза Хайдера, яке до сих пір не розкрито.

Зіткнення між політичними та етнічними угрупованнями в Карачі відбуваються регулярно, інтенсивність яких з кожним роком зростає. Основними противниками виступають так звані мухаджири з одного боку і пуштуни (кількість яких у місті сильно зросла за останні роки) з іншого. Мухаджирів (у перекладі з урду - "біженці", "іммігранти"), сім'ї яких перебралися в Карачі після розділу Британської Індії в 1947 році, представляє партія "Муттахіда Комі мувмент" (МКМ). Інтереси пуштунів захищає партія "Авамі Нейшнл Парті".

Мухаджири звинувачують пуштунів в тому, що ті "організували свою мафію" і домагаються контролю над торгівлею і будівництвом в мегаполісі. Мухаджири також висловлюють заклопотаність популярністю в пуштунської середовищі ідей радикального руху "Талібан". У свою чергу пуштуни заявляють, що їх дискримінують "за національною ознакою і тому вони не можуть влаштуватися на гарну роботу і знімати нормальне житло.

Читайте також:

Теракт в суфійському храмі в Пакистані: є жертви

У Пакистані натовп лінчував братів-підлітків на очах у поліції

У етнічних безладах в Карачі загинули 34 людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: