Більше 3600 дітей у Німеччині за 70 років стали жертвами сексуального насильства з боку священиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Три університети близько чотирьох років проводили власні дослідження.

 У період від 1946 до 2014 року у Німеччині щонайменше 3667 дітей стали жертвами сексуального насильства з боку католицьких священиків.

Про це йдеться у доповіді трьох університетів на замовлення Конференції єпископів Німеччини, передає CNN.

Більшість із жертв були хлопчиками, з яких половині було 13 або менше років. Було також встановлено, що кожна шоста дитина була зґвалтована.

Дослідникам вдалось ідентифікувати й 1670 священиків, яких підозрюють у сексуальному насильстві. З них лише третина отримувала якісь покарання всередині церков, найчастіше – найбільш м’які, зокрема часто їх просто переводили до іншого приходу. У більш ніж 60% випадків проти них не проводились кримінальне розслідування.

"Ми знаємо про ступінь сексуального насильства, продемонстрований в дослідженні. Ми збентежені і соромимося цього", - заявив єпископ Стефан Аккерман. За його словами, основною метою дослідження було внести ясність та прозорість у цей "темний бік церкви", а також продемонструвати всім, що такі дії є неправомірними і не можуть повторюватися знову.

Сама доповідь офіційно буде представлена 25 вересня.

Нагадаємо, наприкінці серпня під час візиту до Ірландії Папа Римський Франциск І визнав провальними дії Римо-католицької церкви в боротьбі з проявами педофілії серед священиків.

Франциск І також запевнив, що й сам поділяє обурення, та висловив рішучість будь-що позбавити церкву цієї "напасті". Попри таку заяву, Папа Римський не навів жодної деталі щодо того, до яких саме заходів Ватикан вдаватиметься з метою покарання єпископів, котрі не змогли захистити свою паству від злочинів педофілів-священиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції