Більше 60% висуванцям на вибори в Чечні не виповнилося і 30 років

Чечня буде голосувати по мажоритарній системі. Всього належить обрати близько 3 тисяч чоловік.

Близько 200 чоловік вже висунули свої кандидатури на муніципальні вибори в Чечні, які пройдуть 11 жовтня і стануть першими в історії республіки; більше половини висуванців - люди молодше 30 років, сказав голова республіканського виборчкому Ісмаїл Байханов.

Через військові події на початку 90-х років Чечня до недавнього часу перебувала поза правового поля Росії, де муніципальні вибори проходять із 1995 року. Майбутні вибори, у ході яких, у тому числі, оберуть мера Грозного, завершують процес відновлення в Чечні інститутів влади.

Голова виборчкому зазначив, що висування кандидатів завершиться 26 серпня, а їх реєстрація, відповідно до закону, триватиме десять днів - до 6 вересня.

"Ми зустрічалися з представниками молодіжного парламенту, молодіжних організацій, і вони заявили, що ставлять завдання забезпечити представництво молоді у місцевій владі приблизно на 60%. І сьогодні картина така, що з кандидатів-висуванців, дійсно, більше 60% не досягають 30-річного віку ", - сказав він.

Байханов пояснив, що Чечня буде голосувати по мажоритарній системі. Всього належить обрати близько 3 тисяч чоловік.

"Хоча ті самі вибори в один і той же день, 11 жовтня, у сусідній Інгушетії пройдуть за пропорційною системою. Тобто там учасниками виборів є політичні партії, а у нас будь-який громадянин, що досяг на день виборів 21 року, може самовисуватися або зробити це так само через політичні партії. У нас кандидати мають більш широкі можливості для участі в голосуванні ", - упевнений Байханов.

Політичні партії, за його словами, вже активно висувають своїх кандидатів на вибори.
"У Чечні мають регіональні відділення шість загальноросійських політичних партій ("Єдина Росія", "Справедлива Росія", "Патріоти Росії", ЛДПР, КПРФ і партія "Яблуко"), і всі вони підуть на вибори. Про свій намір лідери регіональних відділень заявили самі на нещодавній зустрічі з керівництвом виборчкому Чечні та особливо підкреслили, що ці вибори для них дуже значущі ", - сказав голова республіканського виборчкому.

Читайте також:

Голова уряду Ічкерії оголосив про перемир'я з владою Чечні

Теракт в центрі Грозного: 5 людей загинули, 10 постраждали

Президента Чечні звинуватили у вбивстві правозахисниці

У Грозному запобігли спробі теракту проти президента Чечні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: