Більше чверті американців готові залишити США у разі перемоги Трампа на виборах

У Мережі став популярним запит "Як я можу переїхати до Канади".

Більше чверті американців готові залишити рідну країну у разі перемоги на президентських виборах ексцентричного мільярдера Дональда Трампа.

Таких висновків дійшли  експерти після проведеного опитування, пише The Hill.

Серйозно розглянуть питання переїзду після перемоги Трампа 28% респондентів. Залишитися планують 65% опитаних американців.

Серед країн, до яких можуть переїхати мешканці США, зокрема, сусідка-Канада.

Слід зауважити, що після серії перемоги Трампа на праймеріз, у Google став дуже популярним запит "Як я можу переїхати до Канади".

Своєю чергою, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що у країні готові прийняти усіх охочих.

"Якщо люди хочуть робити вибір, який більше підходить їхньому стилю життя, Канада завжди рада вітати", - зауважив Трюдо.

Нагадаємо, що Гілларі Клінтон і Дональд Трамп, що борються за висунення кандидатами в президенти США від демократів і республіканців відповідно, лідирують на первинних виборах в штаті Флорида. Підраховані три чверті поданих голосів. Мільярдер Дональд Трамп, який захищає номінації від республіканців, набирає 45% голосів. Його супротивник сенатор від Флориди Марко Рубіо в своєму рідному штаті, де він сподівався на перемогу, набирає лише близько 28% голосів. Він вже заявив про вихід з перегонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: