Більше не на Савушкіна: знаменита "Фабрика тролів" розширюється і переїжджає до нового офісу у Петербурзі

Більше не на Савушкіна: знаменита "Фабрика тролів" розширюється і переїжджає до нового офісу у Петербурзі

Площа нового офісу в три рази більше колишнього.

Знаменита російська "Фабрика тролів" і пов'язані з нею ЗМІ переїжджають з вулиці Савушкіна, 55, у Санкт-Петербурзі до більш просторого і статутного бізнес-центру.

Про це повідомляє РБК з посиланням на видання "Деловой Петербург".

Відео Екс-співробітниця російського "заводу тролів" розповіла про специфіку робіт кремлівських ботів

Російські "тролі" тепер будуть працювати у бізнес-центрі "Лахта-2" на вулиці Оптиків. Якщо площа офісу на Савушкіна становила 4 тисячі квадратних метрів, то площа "Лахти-2" в три рази більше – 12 тисяч квадратів. Щоправда, невідомо, скільки місця в новому бізнес-центрі буде займати "Фабрика тролів".

Співробітники "фабрики" вже звільнили два поверхи з чотирьох на Савушкіна, верхні два ще зайняті "тролями" і кореспондентами пов'язаних з "фабрикою" ЗМІ. Повністю звільнити приміщення вони можуть до 1 лютого.

У "Лахті-2" вже прописалися деякі "фабричні" ЗМІ. Зокрема, на сайтах деяких ресурсів — "Инфореактор", "Политэксперт", "Ньюинформ" - вказано нову адресу редакцій: вулиця Оптиків, 4, корп. 3.

Власником бізнес-центру "Лахта-2" є компанія "Дорстройтрест-М", яка раніше виступала жертводавцем виборчої кампанії Володимира Путіна.

Нагадаємо, про російську "Фабрику тролів" стало відомо на початку 2015 року. Російські ЗМІ писали, що вона розташована в офісі по вулиці Савушкіна, 55, у Санкт-Петербурзі і там працюють сотні людей. В їх обов'язки входить писати в блогах і соцмережах коментарі на захист чинної влади РФ і пропагувати цінності "русского мира".

Повідомлялося, що до фінансування "фабрики тролів" мають відношення структури російського мільярдера Євгена Пригожина, відомого як "кухар президента РФ Володимира Путіна". Сам Пригожин заперечує будь-яке відношення до "фабрики".

У будинку 55 по Савушкіна також виріс великий холдинг інтернет-ЗМІ, який 2016 року включав 16 порталів з аудиторією понад 36 млн осіб на місяць. Утримання "фабрики медіа" з 200-250 співробітниками обходилося до 260 млн руб. в рік.

Відео Колишній співробітник "фабрики тролів" розкрив таємниці фальшування інформації

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів