Понад половини громадян США підтримує імпічмент Трампа – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американці в переважній більшості підтримують демократів.

Понад половина американців вважають, що Сенат повинен проголосувати за імпічмент президента Дональда Трампа та відсторонити його від посади в майбутньому.

Про це повідомляє CNN з посиланням на результати опитування SSRS.

Підтримують прагнення демократів близько 51% населення, натомість 45% опитаних американців вважають, що Сенат не повинен голосувати за імпічмент президента.

Крім того, більшість американців вважає звинувачення проти Трампа виправданими. На думку 58% опитаних, американський лідер зловжив повноваженнями президента з метою отримання особистої політичної вигоди.

69% стверджують, що майбутній судовий розгляд у Сенаті має включати покази нових свідків, які не давали свідчень під час розслідування імпічменту Палатою представників.

Як повідомлялося, нижня палата Конгресу США більшістю голосів проголосувала за імпічмент президента США Дональда Трампа. За першу статтю щодо перевищення повноважень було віддано 230 голосів, проти – 197. За другу статтю щодо втручання в роботу Конгресу проголосували 229 депутатів, а проти неї висловилися 198. Після Палати представників, в якій більшість складають демократи, проголосувати за імпічмент має ще Сенат, де більшість мають уже республіканці.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп спостерігав за трансляцією процедури імпічменту, котра відбувалася в Палаті представників Конгресу, в телевізійній трансляції на мітингу своїх прихильників у Мічигані. Там він заявив, що "демократи затаврували себе вічною ганьбою" через те, що "намагаються анулювати голоси десятків мільйонів патріотичних американців". У Білому домі в офіційній заяві назвали голосування в Палаті представників "кульмінацією одного з найганебніших епізодів в історії США".

Залиште свій коментар

Вибір редакції