Більшість американців незадоволені станом справ в країні

Результати нещодавнього опитування виявили, що жителі США різко негативно оцінюють стан справ в країні.

Більшість американців вважають, що їхня країна "рухається в неправильному напрямку", свідчать результати опитування проведеного Reuters / Ipsos.

Невдоволення станом справ у США висловили 73 відсотки респондентів. При цьому майже половина учасників опитування дивиться в майбутнє з песимізмом, вважаючи, що "найгірше для економіки США ще попереду". Лише 21 відсоток респондентів заявив, що країна розвивається в правильному напрямку.

Результати опитування, проведеного з 4 по 8 серпня, експерти пояснюють зростаючою стурбованістю американців станом справ в економіці країни. Так, зазначають вони, на початку серпня Сполучені Штати опинилися на межі технічного дефолту, через те, що члени Конгресу від Республіканської партії і адміністрація президента тривалий час не могли домовитися про підвищення ліміту держборгу. Хоча технічного дефолту все ж таки вдалося уникнути, 5 серпня агентство Standard & Poor's вперше в новітній історії знизило кредитний рейтинг США. За зниженням кредитного рейтингу пішов обвал котирувань на американських біржах 8 серпня.

Ситуація в економіці, зазначає Reuters, негативно позначилася і на рейтингу президента США Барака Обами, що знизився в серпні з 49 до 45 відсотків. Рейтинг попередника Обами Джорджа Буша-молодшого протягом його першого президентського терміну не опускався нижче 46 відсотків. Нагадаємо, що перший термін Барака Обами на посту президента закінчиться на початку 2013 року. На чергових президентських виборах, які пройдуть у США в листопаді 2012 року, Обама спробує перевибратись на другий термін.

Читайте також:

В США вводять комендантську годину

Зниження кредитного рейтингу США: світ в очікуванні нової кризи

На американських біржах знову різкий обвал котирувань

Невідомий заробив 8 мільярдів доларів на зниженні рейтингу США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: