Більшість американців розчарувалися в Обамі: він не заслуговує другого терміну

52% американців заявили, що вдруге за Обаму не проголосують. Але експерти впевнені, що виборці в США зараз агресивно налаштовані щодо всіх політиків, тому списувати все на невдоволення діями Обами не можна.

Більше половини американців - 52% - вважають, що президент США Барак Обама не заслуговує на переобрання на другий термін у 2012 році.

Такі дані опитування, проведеного 12-15 лютого телекомпанією CNN.

Ще 44% опитаних готові підтримати президента через два з половиною роки. Решта 4% своєї думки не висловили. Американців, готових проголосувати за Обаму ще раз, дещо менше, ніж тих, хто в цілому його підтримує. У президента виявилося 49% прихильників і 50% противників.

Але до президентських виборів залишається ще багато часу, а от вибори частини складу Конгресу наближаються. Республіканці сподіваються отримати там більше місць, а демократи - зберегти позиції, здобуті під час кампаній 2006 і 2008 років. По 46% респондентів проголосували б як за республіканців, так і за демократів. Таким же чином розділилися і відповіді на запитання про те, хто не заслуговує на переобрання. 56% опитаних дотримуються такої думки про республіканців і 56% - про демократів.

Це поганий рік для чинного президента, до якої б партії він не належав, - сказав організатор опитування Кітінг Холланд. "Виборці, здається, однаково злі цього року і на республіканців, і на демократів", - відзначив він.

Один із законодавців, сенатор-демократ від Коннектикуту Кріс Додд, упевнений, що Обама в 2012-му році буде переобраний переважною більшістю голосів.

Але президент, схоже, зіткнувся з іміджевою проблемою. Тільки 4% американців відносять себе до вищого класу. Але при цьому 45% відносять до нього президента, 42% вважають його виразником інтересів середнього класу і лише 12% - робітничого класу.

Опитування проводилося силами CNN і Opinion Research Corp. З п'ятниці до понеділка, було опитано 1023 дорослих американця, з них 954 - занесених до списків виборців. Опитування проводилося по телефону, статистична похибка не перевищує 3%.

Читайте також:

За погрози вбити Обаму американця посадили на 4 доби

У США помер конгресмен-демократ Джон Мерта, Обаму чекає нове випробування

Тисячі американців вийшли протестувати проти політики Обами

Обама виступив зі своїм першим зверненням про стан США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: