Більшість країн вважають США світовим агресором

15 з 19 найбільших країн відчувають вплив політики Вашингтону, а 77% опитуваних бачать загрозу в військовому арсеналі США. В тому числі американці.

США використовують владу наддержави для придушення інших країн. Так вважає більшість націй в світі.

Згідно з опитуванням, проведеним організацією World Public Opinion сумісно з університетом Меріленду, 60% населення планети відчувають вплив Штатів.

Так, 15 з 19 найбільших країн світу вважають, що США використовують свою владу для примушування інших держав проводити політику на користь Вашингтона, в 17 державах вважають, що США не дотримуються міжнародного законодавства. Одинадцять націй не задоволені діями США по запобіганню зміні клімату.

Градус критики досить високий в Росії - 75% опитаних вважають, що Вашингтон зловживає своєю силою. Більш негативне сприйняття продемонстрували тільки Китай, Південна Корея, Туреччина, Пакистан і Палестинська автономія.

"В цілому думки розкидані з питання, чи виконують США в основному позитивну або негативну роль в світі", - повідомляє "Міжнародну громадську думку".

Понад 60% люди в світі вважають, що новий президент США Барак Обама проводить конструктивніший зовнішньополітичний курс ніж його попередник, при цьому 77% опитаних в ході глобального пулу вважають, що військовий арсенал США представляє загрозу для світу. Примітно, що 71% самих американців розділяють цю думку.

Опитування булопроведено в 20 країнах з 4 квітня по 12 червня серед 19 тисяч 923 респондентів. Мешканцям деяких країн були поставлені не всі питання. Статистична похибка - в межах 3-4%.

Читайте також:

США передумали розміщувати об'єкти ПРО у Польщі та Чехії

США вимагають посилити санкції проти Ірану

США не виключають удару по Ірану і бояться ядерної війни

Обама готовий поступитися Москві і відкласти вступ України в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: