Більшість японців виступає за відставку прем’єра

70% японців вважають, що прем'єр країни Наото Кан не справляється з кризою і має піти.

Близько 70% японців вважають, що прем'єр-міністр країни Наото Кан повинен подати у відставку, так як проявив себе недостатньо рішуче в процесі ліквідації наслідків руйнівного землетрусу і аварії на АЕС "Фукусіма-1".

Про це пише в щоденне видання Nikkei.

Дані 70% респондентів, опитаних Nikkei, вважають, що в цілому національний уряд діяв не цілком професійно і заходи, вжиті для вирішення кризової ситуації в країні, не відповідали очікуванням.

При цьому 38% опитаних згодні на підвищення податків заради відновлення економіки. Близько 31% респондентів вважають, що крім збільшення податкового навантаження на населення необхідний також випуск боргових зобов'язань.

Як відзначається, аналогічне опитування, проведене виданням The Mainichi Daily News показало, що більш високий податок готові платити 58% японців.

Крім того, близько 60% респондентів, опитаних як Nikkei, так і Mainichi, вважають за необхідне об'єднання правлячої Демократичної партії Наото Кана з лідером опозиції - Ліберально-демократичною партією.

Цю пропозиція раніше висловив сам прем'єр-міністр, проте ліберал-демократи його відхилили.

Нагадаємо, Японія оговтується від руйнівного землетрусу, який стався 11 березня. Внаслідок стихії загинули понад 13 тисяч людей. Крім того, вийшла з ладу АЕС "Фукусіма-1", на якій досі тривають відновлювані роботи.

Читайте також:

Ситуацію на "Фукусімі" візьмуть під контроль протягом 9 місяців

Японське цунамі виявилося рекордним: хвиля була заввишки 38 метрів

Нове відео японської трагедії: хвиля цунамі змиває людей, які намагаються втекти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: