Біля бази ООН в Конго бойовики тиждень ґвалтували 200 жінок та дітей

Озброєні бойовики захопили ціле місто на сході Конго: жінок ґвалтували у власних будинках в присутності дітей і чоловіків. Лише в 20 км від цього місця розташована місія ООН.

Озброєні бойовики захопили місто Лувунгі і п'ять навколишніх селищ на сході Демократичної республіки Конго. Протягом тижня вони знущалися з місцевих мешканців – зґвалтовані близько 200 жінок та щонайменше четверо малолітніх хлопчиків.

Місцеві громадські діячі стверджують, що миротворці ООН знали про те, що відбувається, але не вжили жодних заходів для припинення насильства. Місто, що зазнало нападу, розташоване приблизно в 20 км від бази миротворчої місії ООН.

Але в штабі всього лише 25 миротворців, і вони, вочевидь, нічого не могли протиставити сотням бойовиків, які вторглися в місто.

Представники миротворчої місії ООН повідомили, що "перевіряють інформацію про масові зґвалтування" і "розслідують" подію.

Місцевий лікар Касімбо Чарльз Кача та представник американської благодійної організації International Medical Corps Уілл Креджін розповіли, що бойовики з руху FDLR ("Демократичні сили за звільнення Руанди") і конголезькі повстанці "май-май" захопили місто 30 липня.

За різними даними, бойовиків було від 200 до 400 осіб. Залишили місцевість вони тільки 4 серпня. Містом, населення якого становить 2,2 тисячі людей, прокотилася хвиля насильства і мародерства.

Щонайменше 154 жінки заявили про зґвалтування. Креджін і Кача стверджують, що жінок, які зазнали насильства, насправді набагато більше - щонайменше 200.

"Жінки розповідають, що їх ґвалтували у власних будинках в присутності дітей і чоловіків. Більшість з них повідомили, що піддавалися насильству кілька разів поспіль групами з трьох-шести бойовиків", - заявив Креджін.

Як розповів Кача, насильству піддалися навіть хлопчики. Він повідомив про зґвалтування місячного немовляти, піврічного, однорічного і півторарічного хлопчиків.

Читайте також:

Сотні дітей стали рабами "Божої армії опору" в Африці

В Афганістані таліби публічно стратили вагітну жінку

У Пакистані натовп лінчував братів-підлітків на очах у поліції

Жахливий суд Лінча у сучасній Африці (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: