Біля берегів Індонезії врятовано майже 200 мігрантів

Індонезійські військові моряки врятували біля узбережжя Суматри дерев'яний човен, що дрейфував, з 198 біженцями з Мьянми. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Судно з біженцями, які залишилися без води і їжі, і знаходилися в критичному стані, виявили місцеві рибаки.   Врятовані мігранти розказують, що вони провели у відкритому морі більше трьох тижнів, за цей час 20 людини загинули. Також додають, що їх кинули у відкритому морі без їжі і води представники силових відомств Таїланду, заздалегідь побивши.

Фактично людям довелося провести 21 день стоячи - в човні навіть не було місця, щоб сісти.

Мігранти, виявлені індонезійцями, належать до народу рохингья - мусульманської меншості Мьянми. У себе на батьківщині, де влада належить військовій хунті, мусульмани піддаються переслідуванням, їх позбавляють цивільних прав і насильно примушують приймати буддизм.

Багато втікачів селяться в сусідньому Таїланді. За деякими даними, в грудні сили безпеки Таїланду "вислали" з країни близько тисячі нелегальних мігрантів - їх кинули на дерев'яних човнах в морі. Поки в територіальних водах Індії і Індонезії вдалося виявити лише 650 людей. Доля інших невідома.


Читайте також:
Біля Австралії врятували двох рибалок, які дрейфували у морі майже місяць
30 рибалок опинилися у морі на крижині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: