Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля берегів Кіпру потонуло судно з мігрантами: щонайменше 19 загиблих

Загалом на кораблі перебувало близько 160 осіб.

Щонайменше 19 мігрантів померли і 30 зникли безвісти після того, як біля північного берегу Кіпру потонув корабель. На борту перебували близько 160 пасажирів.

Більше ста мігрантів вдалось врятувати береговій охороні Туреччини та Кіпру, яким допомагали комерційні судна, що перебували у зоні лиха.

Одну людину, найбільш постраждалу у катастрофі, доправили до лікарні на Кіпрі. Ті, хто вижив, були доправлені до Туреччини гелікоптерами. За даними турецьких ЗМІ, мігранти – мешканці Сирії, які прямували до Європи, однак ця інформація потребує уточнення.

Зазначається, що хоча від Кіпру до Сирії всього сто миль, великого напливу мігрантів острів не зазнавав, на відміну від сусідніх Туреччини, Греції та Італії.

Нагадаємо, Держприкордонслужба попереджає, що Україна незабаром може зіткнутися з проблемою різкого збільшення кількості незаконних мігрантів.Зараз країни ЄС суттєво посилюють протидію незаконній міграції і, відповідно, відбудеться переорієнтування цих потоків на інші напрямки, зокрема до України. 

Вибір редакції