Біля берегів Папуа-Нової Гвінеї стався потужний землетрус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Існувала загроза цунамі, але пізніше її скасували.

У вівторок, біля берегів Папуа-Нової Гвінеї стався землетрус магнітудою 7,5.

Про це повідомляє Japan Times із посиланням на Геологічну службу США.

Землетрус стався у 33 км на схід від міста Рабаул, що розташоване на віддаленому острові Нова Британія, на глибині близько 10 км.

Наразі немає повідомлень про можливі руйнування або жертви внаслідок стихії.

Тихоокеанський центр попередження цунамі повідомив про загрозу великих хвиль в радіусі 1000 км від епіцентру землетрусу вздовж узбережжя Папуа-Нової Гвінеї та Соломонових островів. Але пізніше установа заявила, що загроза пройшла, виходячи з наявних даних.

Папуа-Нова Гвінея розташована на східній половині острова Нова Гвінея, на схід від Індонезії. Цей острів розташований на Тихоокеанському "вогняному кільці", дузі сейсмічних розломів навколо Тихого океану, де відбувається більша частина землетрусів і найбільша вулканічна активність у світі.

Нагадаємо, у лютому минулого року внаслідок серії землетрусів в Папуа-Новій Гвінеї загинуло понад 100 осіб. Землетрус викликав перебої у виробництві нафтогазових компаній. Компанія ExxonMobil Corp повідомила, що закрила завод по кондиціюванню газу, що знаходиться в безпосередній близькості від епіцентру землетрусу. Про призупинення виробництва поінформувала також нафтогазова компанія Oil Search. 

Відео Папуа-Нову Гвінею сколихнув потужний землетрус, є загиблі

Магнітуда землетрусу становила 7,5 балів. Жертв, за даними поліції, щонайменше 14. Місцеві ЗМІ повідомляють, що загинули вже тридцять людей, ще зо три сотні - травмованих. Підземні поштовхи підкосили будинки та зруйнували дороги.

Папуа-Нову Гвінею сколихнув потужний землетрус, є загиблі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції