Біля берегів Сомалі пірати захопили танкер

У заручниках піратів 12 філіппінців і один індонезієць.

Пірати Сомалі в четвер захопили німецький нафтовий танкер Longchamp. 

Про захват корабля в Аденській затоці Індійського океану повідомив глава відділення Програми допомоги східно-африканським мореплавцям Ендрю Мвангуру. Бандити узяли в заручники екіпаж судна - 12 філіппінців і одного індонезійця.  Про компанію-власника танкера, а також про характер і кількість вантажу поки не повідомляється. 

Це вже третій захват судна піратами біля берегів Сомалі з початку цього року. За даними ООН, в 2008 році в біля берегів Сомалі було зареєстровано близько 120 випадків нападів піратів на торгівельні судна.

Нагадаємо, що в полоні у корсарів досі знаходяться українські моряки судна Faina, котре було захоплене 25 вересня. На його борту знаходяться танки Т-72, гранатомети, зенітні установки, боєприпаси.

Екіпаж судна складається з 17 українців, двох росіян і латиша. Ще один громадянин Росії, капітан Володимир Колобков, помер невдовзі після захоплення судна від серцевого нападу. Наразі моряки знаходяться у тяжких умовах. Родичі екіпажу стверджують, що полонені харчуються рисом та макаронами один раз на день.

Читайте також:
Пірати морять голодом екіпаж Faina

Німеччина пропонує створити суд для піратів
Українська влада не хоче звільняти Faina?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: