Біля "Фукусіми" рівень радіації перевищує норму у 1000 разів

На одній ділянці радіація може перевищувати допустимі норми у 30 разів, а на іншій, що знаходиться всього на відстані метра, - в 500 або 1000 разів залежно від того, де збирається дощова вода.

У місті Фукусіма, яке розташоване в 80 кілометрах від японської АЕС "Фукусіма-1", рівень радіації в 1000 разів перевищує гранично допустиму норму.

"На одній ділянці радіація може перевищувати допустимі норми у 30 разів, а на іншій, що знаходиться всього на відстані метра, - в 500 або 1000 разів залежно від того, де збирається дощова вода", - передає кореспондент російських ЗМІ, яким вдалося побувати на місці аварії.

Як повідомляється, трава виступає як свого роду фільтр для радіоактивних матеріалів, і в місцях з густою рослинністю можна отримати велику дозу радіації.

Влада Японії наразі розглядає питання про те, щоб евакуювати населення з тих районів міста, де радіація перевищує допустимі норми.

Нагадаємо, напередодні у Японії було здійснено перше самогубство через "Фукусіма-1". Японський фермер, імовірно, покінчив життя самогубством через те, що не зміг витримати вантажу економічних та особистих проблем після аварії на АЕС "Фукусіма-1".

Читайте також:

Ситуація на "Фукусімі": радіоактивний стронцій знайшли за межами зони відчуження

Оператор "Фукусіми" занизив реальні масштаби витоки радіації

Японець з околиць "Фукусіми" зняв на відео безвухого кролика-мутанта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: