Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля "Фукусіми" знайшли тіла п'яти стареньких, які померли від голоду

У зоні відчуження навколо аварійної АЕС в Японії щонайменше п'ятеро людей не змогли дочекатися допомоги і померли.

Тіла п'яти людей похилого віку, які загинули від голоду, знайшли в зоні відчуження навколо аварійної АЕС "Фукусіма-1" в Японії.

"Тіла ще принаймні п'яти загиблих жителів префектури Фукусіма були виявлені рятувальниками вже після загальної евакуації з 20-кілометрової зони відчуження. Літні люди виявилися заблоковані у власних будинках і померли від голоду", - повідомив місцевий телеканал NHK.

За даними журналістів, тіло одного 70-річного чоловіка, який жив в п'яти кілометрах від АЕС, було знайдено на другому поверсі його будинку, перший поверх змила хвиля цунамі. Аналогічно померла інша самотня 60-річна жінка.

Наголошується, що всі п'ятеро сильно схудли. Поліція і медики оглянули тіла загиблих і дійшли висновку, що всі вони змушені були голодувати, оскільки не мали можливості евакуюватися самостійно або попросити про допомогу.

Нагадаємо, після катастрофічного землетрусу 11 березня 2011 року, який викликав гігантське цунамі, серйозно постраждала АЕС "Фукусіма-1".

Стався витік радіації, АЕС виявилася практично зруйнованою. Наслідки аварії (яка стала найбільшою з часів Чорнобиля) не можуть усунути досі, хоча ситуація вже стабілізувалася. Вона призвела до евакуації десятків тисяч місцевих мешканців і створення навколо АЕС зони відчуженості радіусом 20 кілометрів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції