Біля Іспанії знайшли корабель, схожий на зниклий російський суховантаж

В іспанський порт зайшло безіменне судно, характеристики якого збігаються з характеристиками Arctic Sea.

Судно, схоже на зниклий суховантаж Arctic Sea, було помічене в порту іспанського міста Сан-Себастьян.

Дана інформація з'явилася в місцевій газеті Сан-Себастьяна. Видання пише про прибуття 12 серпня в порт невідомого судна без імені. Його довжина - 98 метрів, що збігається з характеристиками Arctic Sea.

У прес-службі ВМФ РФ повідомили, що російські кораблі продовжують пошуки зниклого в Атлантичному океані суховантажу з російським екіпажем на борту.

Пошуками займається сторожовий корабель "Ладний" Чорноморського флоту РФ. Крім того, повідомлялося про те, що в район зникнення було вирішено відправити два атомні підводні човни. У ВМФ не стали коментувати ці повідомлення.

12 серпня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив Міноборони знайти зниклий суховантаж і у разі потреби звільнити екіпаж.

Arctic Sea зник наприкінці липня - напочатку серпня. Зв'язок з судном, яке прямувало з Фінляндії до Алжиру з вантажем деревини, припинився, коли воно знаходилося біля берегів Португалії.

На борту судна знаходяться 15 громадян Росії. Відомостей про те, що сталося з Arctic Sea, немає. У ЗМІ з'являлися повідомлення про можливий захват судна піратами.

Приводом стало повідомлення про те, що на наступний ранок після відплиття, що відбулося 23 липня, поряд з шведським островом Еланд в Балтійському морі на борт суховантажа "Arctic Sea" піднялися десять озброєних людей в уніформі. Невідомі замкнули всіх членів екіпажа в одній з кают, попутно побивши декількох людей, і впродовж 12 годин обшукували судно. Переговорювалися загарбники на ламаній англійській. Після обшуку вони відплили в гумовому човні, захопивши з собою декілька предметів, включаючи супутниковий телефон.

Читайте також:

В Атлантиці зникло судно з росіянами

Звільнені від піратського полону українці прибули в кенійський порт

Українські митники затримали російську "Святу Анну"

В Океанії затонув пором з 117 людьми на борту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: