Біля Мертвого моря повінь заблокувала автобус із півсотнею українців

Туристів уже визволили представники ізраїльських рятувальних служб.

Півсотні українських туристів довелося рятувати від повеней в Ізраїлі. Про це повідомив речник поліції Ізраїлю Михаїл Зінґерман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після тривалих злив у районі Мертвого моря розмило дороги, тож автобус із нашими співвітчизниками застряг, не маючи змоги рухатися далі. Вода і далі підіймалася, тому за справу довелося взятися рятувальникам. Ніхто з українців не постраждав, їх евакуювали до найближчого торговельного центру.

Як повідомлялося раніше, троє туристів з Данії провели ніч на даху автомобіля, куди їх загнали крокодили. Під час мандрівки Австралією Александр Хенсан з нареченою та другом спробували перетнути на позашляховику річку, що розлилася. Проте машина застрягла, двигун відмовив, і в машину почала затікати вода. Уночі через вікно вони побачили півтораметрового крокодила з виводком. Щоб врятуватись від рептилій, компанія вирішила залізти на дах автівки. Через течію машину почало розкачувати, і як розповів Хенсан, через страх, що машина перевернеться і всі впадуть у воду, в ту ніч йому вдалось поспати лише годину.

ВідеоПівсотні українських туристів врятували від повені в Ізраїлі

Після тривалих злив, в районі Мертвого моря розмило дороги, автобус із нашими співвітчизниками застряг, не маючи змоги рухатися далі. Вода і далі підіймалася, тож за справу довелося взятися рятувальникам. Ніхто з українців не постраждав, їх евакуювали до найближчого торговельного центру.

Півсотні українських туристів врятували від повені в Ізраїлі

Залиште свій коментар