Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля Мертвого моря повінь заблокувала автобус із півсотнею українців

Туристів уже визволили представники ізраїльських рятувальних служб.

Півсотні українських туристів довелося рятувати від повеней в Ізраїлі. Про це повідомив речник поліції Ізраїлю Михаїл Зінґерман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після тривалих злив у районі Мертвого моря розмило дороги, тож автобус із нашими співвітчизниками застряг, не маючи змоги рухатися далі. Вода і далі підіймалася, тому за справу довелося взятися рятувальникам. Ніхто з українців не постраждав, їх евакуювали до найближчого торговельного центру.

Як повідомлялося раніше, троє туристів з Данії провели ніч на даху автомобіля, куди їх загнали крокодили. Під час мандрівки Австралією Александр Хенсан з нареченою та другом спробували перетнути на позашляховику річку, що розлилася. Проте машина застрягла, двигун відмовив, і в машину почала затікати вода. Уночі через вікно вони побачили півтораметрового крокодила з виводком. Щоб врятуватись від рептилій, компанія вирішила залізти на дах автівки. Через течію машину почало розкачувати, і як розповів Хенсан, через страх, що машина перевернеться і всі впадуть у воду, в ту ніч йому вдалось поспати лише годину.

ВідеоПівсотні українських туристів врятували від повені в Ізраїлі

Після тривалих злив, в районі Мертвого моря розмило дороги, автобус із нашими співвітчизниками застряг, не маючи змоги рухатися далі. Вода і далі підіймалася, тож за справу довелося взятися рятувальникам. Ніхто з українців не постраждав, їх евакуювали до найближчого торговельного центру.

Півсотні українських туристів врятували від повені в Ізраїлі

Залиште свій коментар

Вибір редакції