Біля охопленого протестами Гонконгу Китай зібрав на тренування 12 тисяч силовиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці навчаються протистояти вуличним акціям і великому скупченню мітингувальників.

Влада Китаю зібрала 12 тисяч поліцейських для тренувань дій у випадку масових безладів на вулицях. Силовики проводять свої навчання у місті Шеньчжень, який межує з Гонконгом.

Офіційний привід для такого тренування – наближення 70-ї річниці створення республіки, святкування котрої планується 1 жовтня. Місцева поліція наголошує на піднятті бойового духу, поліпшенні практики дій – як меті цих заходів.

ВідеоНова хвиля антиурядових протестів триває у Гонконгу – учасників силою розганяли

Акція десятків тисяч людей починалася мирно, але, коли протестувальники рушили до урядового кварталу, градус масових настроїв почав стрімко рости. Мітингарі заблокували дороги та почали кидатися димовими шашками. Не шкодуючи сил, їх угамовували десятки загонів поліції. У хід пішли кийки та водомети.      

Нова хвиля антиурядових протестів триває у Гонконгу – учасників силою розганяли

Неофіційно дії силовиків можна пояснити хвилею протестів у Гонконзі. На опублікованих відео з навчань привертає увагу, що особи, які зображають протестувальників, котрі протистоять силовикам – це люди у чорному одязі та захисних шоломах. Таке екіпірування схоже з тим, що використовують протестувальники в Гонконзі.

Протести в цьому місті тривають уже понад два місяці. Вони почалися як реакція на законопроєкт про екстрадицію, що дозволив би екстрадувати підозрюваних до материкового Китаю. Але згодом, коли законопроєкт відклали на невизначений термін, люди продовжили виходити на вулиці з вимогами демократичних реформ. 

Фотогалерея Масові заворушення у Гонконзі: демонстрантів атакували невідомі в масках, а поліція застосувала гумові кулі (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції