Біля президентського палацу в Польщі затримали чоловіка з гранатою

У Варшаві біля президентського палацу поліція затримала 60-річного чоловіка з муляжем гранати в руках. Затриманий - один з тих, хто виступає проти хреста на честь Качинського.

Біля будівлі президентського палацу в Польщі затриманий чоловік з гранатою.

За словами прес-секретаря варшавської поліції Мачея Карчиньского, граната виявилася небойовою. На даний час чоловік перебуває під вартою, поліцейські з'ясовують додаткові обставини інциденту.

Затриманий – мешканець Варшави, йому 60 років. В руках у нього був муляж оборонної гранати Ф1. Повідомляється також, що затриманий належав до групи супротивників дерев'яного хреста, встановленого на площі перед президентським палацом у пам'ять про загиблого в авіакатастрофі президента Леха Качинського.

На початку серпня польська владанамагалися перенести хрест в розташований поблизу костел, але зробити цього не вдалося через акції протесту, влаштовані прибічниками загиблого президента. Незабаром у хреста відбулася багатотисячна акція протесту - цього разу тих поляків, які вважають, що хресту не місце на центральній площі столиці світської Польщі.

А 17 серпня поліція затримала 71-річного чоловіка, який кинув банку з фекаліями в меморіальну дошку, встановлену на фасаді одного з будинків комплексу президентського палацу на згадку про загиблих в авіакатастрофі під Смоленськом.

Читайте також:

Поляк кинув банку з фекаліями у меморіальну дошку загиблим під Смоленськом

Поляки зірвали відкриття пам'ятника бійцям Червоної армії

"Крайньою" в розслідуванні загибелі Качинського зробили прокуратуру

У Варшаві тисячі демонстрантів зажадали прибрати хрест Качинському

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: