Біля столиці Греції вирує масштабна лісова пожежа: вогонь видно з відстані 50 км (фото, відео)

Дата публікації
Перегляди
6098
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Полум’я лісової пожежі біля Афін роздмухує сильний вітер, влада евакуювала мешканців із кількох населених пунктів поблизу грецької столиці.

У вівторок, 19 липня, на північному сході Афін спалахнула велика пожежа, через яку грецькій владі довелося евакуювати мешканців дев'яти сіл біля підніжжя гори Пентелі та перекрити декілька доріг. 

Про це повідомляє Reuters.

Клуби диму піднімалися в небо над горою Пентелі, розташованою приблизно за 27 км на північ від центру Афін.

Через пожежу на давньому храмі Парфенон на пагорбі Акрополя були багряні відблиски, а полум'я пожежі спостерігали з острова Евія, розташованого приблизно за 50 км.

Близько 420 пожежників за допомогою 85 одиниць транспорту намагалися приборкати вогонь, який до пізнього вечора палав на кількох фронтах. Понад 24 гелікоптери та літаки  скидали воду на полум'я, але вночі з міркувань безпеки їм довелося припинити роботу.

Рух на дорогах, що ведуть до Пентелі, було зупинено, а поліція допомагала мешканцям знайти дорогу з охоплених вогнем районів. Із дев'яти сіл біля підніжжя гори евакуювали мешканців.

Також було евакуйовано персонал однієї лікарні та Національної обсерваторії, які розташовані у небезпечній зоні.

Нагадаємо, неймовірна спека, місцями до 44 градусів, спричинила масові пожежі в Європі. Горять Франція, Іспанія, Португалія, Хорватія та Греція. Вогонь знищує великі площі лісів, будинки, загинули люди.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація