Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поблизу Сєверодвінська через загрозу радіації планують евакуювати село. Влада заперечує

Евакуація запланована на завтра.

Після різкого підвищення рівня радіації у Сєверодвінську, у день вибуху на військовому полігоні під Архангельськом, мешканців сусіднього села Ненокс будуть евакуйовувати.

Про це повідомляють росЗМІ.

Як пише видання "Эхо Москвы", людей з селища заберуть 14 серпня рано-вранці. За ними має приїхати спеціальний потяг. За інформацією росЗМІ, це може бути пов'язано із запланованими на завтра випробуваннями. 

Тим часом, губернатор Архангельської області Ігор Орлов назвав "повною нісенітницею" повідомлення про евакуацію жителів. За словами чиновника, після інциденту проводяться "планові заходи", передбачені в таких випадках.

"Немає жодної евакуації", - наводить його слова російський "Интерфакс".

Нагадаємо, у день вибуху ракети на військовому полігоні в Архангельській області у місті Сєверодвінськ спеціалісти зафіксували перевищення радіаційного фону. Тоді на шести з восьми пунктах автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки доза гамма-випромінювання була перевищена до 16 разів. Своєю чергою, прессекретар президента РФ запевнив, що безпека місцевих жителів цілком забезпечена.

Вибух на морській платформі на військовому полігоні в Архангельській області стався 8 серпня. Після нього було зафіксовано підвищення радіаційного фону. Російська влада вирішила закрити для судноплавства акваторію Двінської затоки Білого моря поблизу полігону на один місяць. Після вибуху в Архангельській області почалася паніка - місцеві жителі масово скуповують в аптеках йод через чутки про радіаційне забруднення. 

Під час вибуху загинули п'ятеро співробітників "Росатома" та двоє представників міністерства оборони РФ.

Раніше "Росатом" повідомив, що в Архангельській області проходили випробування ракети, в складі якої було радіоізотопне джерело живлення. І нині, попри вибух на військовому полігоні в Архангельській області, РФ продовжить роботу над розробкою зброї.

Відео До п'яти зросла кількість загиблих від вибуху на полігоні в РФ

Про це заявили в держкорпорації "Росатом". Зазначили, що інженери загинули під час випробувань рідинної реактивної рухової установки. Іще троє працівників дістали опіків різного ступеня, нині вони в лікарні. 8 серпня рвонуло на території військової бази в Архангельській області.    

До п'яти зросла кількість загиблих від вибуху на полігоні в РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції