Зіткнення кораблів у Норвегії: військовий фрегат врятували від затонення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його затягнули до нафтового терміналу.

У ніч проти 8 листопада біля берегів Норвегії у губернії Хордаланд нафтовий танкер зіткнувся із фрегатом Військово-морських сил Норвегії Helge Ingstad, який почав поступово тонути.

Про це повідомляє прес-служба ВМС країни.

"Згідно з останніми повідомленнями, які ми отримали, фрегат набрав велику кількість води і вона все прибуває" – заявив представник військового командування Норвегії Оле Якоб Хартвігсен.

На борту фрегата ситуацію оцінюють як критичну, оскільки є ризик, що корабель затоне. Капітан ухвалив рішення про евакуацію 137 членів екіпажу. У ВМС уточнили, що під час зіткнення постраждало восьмеро членів екіпажу, з них шестеро отримали допомогу на місці, а двох було госпіталізовано.

Танкер перевозив 650 тисяч барелів нафти, загрози її виливу у море немає. На борту цього корабля перебуває 25 членів екіпажу, під час зіткнення жоден з них не постраждав.

Норвезьким ВМС вдалося врятувати фрегат від потонення - його затягнули до нафтового терміналу, який наразі закрили. Крім цього, там розповіли, що у зіткненні також взяв участь і третій корабель - буксир Tenax.

Залиште свій коментар

Вибір редакції