Біографія Стіва Джобса стала бестселером за рік до публікації

"ISteve: The Book of Jobs" є першою офіційною біографією Стіва Джобса.

Біографія засновника компанії Apple Стіва Джобса стала бестселером в інтернет-магазині Amazon, незважаючи на те, що офіційний реліз книги відбудеться тільки наступного року.

Увечері 7 червня книга про життя Джобса "iSteve: The Book of Jobs" перебувала на 26 місці в списку бестселерів інтернет-магазину.

Волтер Ісааксон, який написав книгу, в минулому був одним з провідних редакторів журналу Time, а зараз очолює Аспеновскій інститут - некомерційну організацію, що займається проведенням дискусійних форумів з питань лідерства.

До написання книги про Джобса Ісааксон став автором біографій Бенджаміна Франкліна, Альберта Ейнштейна і Генрі Кіссінджера.

Ісааксон почав працювати над біографією Джобса в 2009 році. "ISteve: The Book of Jobs" є першою офіційною біографією Стіва Джобса. Дві попередні біографії керівника Apple ("Друге пришестя Стіва Джобса" і "iКона: Стів Джобс") були написані без його згоди.

Прийом замовлень на книгу "iSteve: The Book of Jobs" Amazon почалися 5 червня 2011 року. У продаж біографія Джобса надійде 6 березня 2012 року.

Стів Джобс заснував Apple в 1976 році спільно зі своїм другом Стівом Возняком. У перші десятиліття свого існування компанія випускала переважно комп'ютери. Зараз, крім моноблоків iMaс і ноутбуків MacBook, Apple випускає плеєри iPod, смартфони iPhone і планшети iPad. Пост виконавчого директора компанії Стів Джобс займає з 1997 року.

Читайте також:

Стів Джобс йде з посади голови Apple: акції компанії обвалилися

Apple представила нові продукти: серед них конкурент Facebook і Twitter

Стіва Джобса переобрали до ради директорів Disney, незважаючи на хворобу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: