Біржі відреагували на санкції США проти Ірану стрімким здорожчанням нафти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Барель Brent підскочив у ціні одразу на два долари.

У понеділок нафта на світових ринках почала дорожчати. Це сталося на тлі повідомлення про припинення дозволу Сполученими Штатами Америки на купівлю сировини з Ірану.

Так, на на лондонській біржі ICE Futures ф'ючерси на марку Brent піднялися до $ 73,96. Це на $ 1,99 більше, ніж було до інформації про санкції. У відсотках зростання склало 2,77%.

ВідеоСША планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

США ввели нові санкції проти трьох російських компаній. Попри міжнародні обмеження, росіяни постачали до охопленої війною Сирії - її диктатору Асаду - іранську нафту. Робили це через добре організовані злочинні схеми. За це до санкційного списку потрапили три організації та шестеро людей. 

США планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

Нафта WTI на нью-йоркській біржі NYMEX підскочила до $ 65,61. Це відповідає зростанню на 2,4% (тобто на $ 1,54 протягом торгів).

Для обидвох марок це пікова ціна за останні півроку.

У понеділок стало відомо, що Сполучені Штати Америки припинять дію усіх винятків, які дозволяли кільком країнам закуповувати іранську нафту, незважаючи на запроваджені проти Тегерана санкції минулого року. Про це заявив державний секретар США Майк Помпео.

Залиште свій коментар

Вибір редакції