Бійки, стрілянина та підпали. В Казахстані назвали причину масових заворушень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сотні людей зібрали за допомогою соцмереж.

Причиною масових заворушень у Казахстані став дорожній конфлікт, що відбувся ще 5 лютого.

Про це 9 лютого повідомив журналістам заступник міністра внутрішніх справ країни Олексій Калайчіді, передає ТАСС.

Зазначається, що  розпочалося все кілька днів перед тим зі звичайного конфлікту. Загострення ситуації спровокували розсилки в соціальних мережах.

"Люди, не замислюючись над своїми коментарями, розсилали. В результаті частина молоді відреагувала на це. Ми і в інших регіонах знайшли цих провокаторів", - зазначив заступник голови МВС. 

Калайчіді також повідомив, що режим надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого масштабу, введений після заворушень в Кордайському районі, обумовлений обставинами, що склалися.

"Введення того чи іншого правового режиму визначається обставинами. На сьогодні обставини продиктували введення режиму надзвичайної ситуації місцевого значення Якимом (головою адміністрації) області. Я думаю, що коли цей режим вводили, то зважили всі "за" і "проти" і вирішили, що такого режиму досить ", - сказав він, відповідаючи на запитання, чи не планується введення в районі комендантської години.

Нагадаємо, в результаті масових заворушень та масштабної бійки у Кордайському районі Жамбільської області на півдні Казахстану загинуло вісім осіб. Серед 40 постраждалих принаймні двоє поліцейських із вогнепальними пораненнями.

Учасниками погромів в Кордайському районі Жамбилської області Казахстану стала в цілому майже тисяча осіб, 47 осіб затримані. Конфлікти спалахнули одразу в кількох селах.

Відео Криваві сутички стались у кількох селах Казахстана: загинули 8 людей

Жертвами сутичок в сільській місцевості Казахстану стали 8 людей. Щонайменше чотири десятки дістали травм. Конфлікти спалахнули одразу в кількох селах. Точні причини суперечок невідомі. Як повідомляють місцеві видання, найймовірніше, підставою стало етнічне протистояння.  

Криваві сутички стались у кількох селах Казахстана: загинули 8 людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції