Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біженці з Іраку почали залишати Німеччину: не сподобалися умови проживання

З вересня минулого року майже 2000 іракських біженців добровільно поїхали з країни.

З 1 вересня 2015 року Німеччину добровільно покинули 1970 іракців.

Про це пише німецьке видання Welt am Sonntag, посилаючись на доповідь Центру аналізу та стратегії нелегальної міграції (Gasim).

За даними Центру, причиною від'їзду часто служать "невдоволення ситуацією з житловими умовами, відсутність можливостей для працевлаштування і яка з цього фінансова ситуація, а також повільна обробка клопотання про надання притулку".

Відповідно до проведених експертами опитуванням, іракці також їдуть з Німеччини через сімейні причини, наприклад, через весілля на батьківщині, вказує газета.

Автори доповіді Gasim доходять висновку, що "невдоволення мігрантів може призвести до того, що в подальшому громадяни Іраку продовжать добровільно залишати Німеччину".

Welt am Sonntag зазначає, що в Німеччині близько 88 відсотків іракців отримують офіційний статус біженця, в зв'язку з чим дані Gasim викликають подив.

У 2015 році до Німеччини приїхали 121 000 громадян Іраку. Ця країна посідає третє місце після Сирії та Афганістану за кількістю біженців, які прибувають в ФРН.

Нагадаємо, нещодавно Меркель заявила, що біженці з Близького Сходу повинні покинути Німеччину і повернутися додому - після того, як нестабільність і війна в їхніх країнах закінчиться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції