Біженець з Сирії: військові наступали на нас ногами і казали "ось це свобода"

Дата публікації
Перегляди
2349
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Біженець з Сирії: військові наступали на нас ногами і казали "ось це свобода"

Сирієць розповів про справжню ситуацію в країні

Сирійцю з дружиною-одеситкою та дітьми довелося тікати з рідної країни через звинувачення у шпигунстві.

Сирійська родина, яка допомогла українському журналістові у підготовці матеріалу про ситуацію в Сирії, змушена була тікати звідти в Україну, повідомляє ТСН.

Голову сімейства звинуватили у шпигунстві. Йому, дружині-українці та трьом малолітнім дітям загрожувала реальна небезпека.

"Кажуть, в Сирії 12 тисяч вже померли. Це неправильно, тому що це відомі імена 12 тисяч, а взагалі, які пропали, більше ніж 100 тисяч людей пропало в Сирії. Ніхто не знає, де вони", - розповів Ахмед Шавва.

До заворушень попри благання своєї дружини-одеситки небідний директор фармацевтичної фірми став активним учасником протестів. На одному з мітингів військові застрелили його товариша, а самого Ахмеда спочатку побили палицями, а потім кинули у в'язницю.

"Наступали на нас ногами і говорили: "Хочете волю? Отримайте свободу, ось це свобода". потім поставили нас у в'язницю. Там така кімната 20 метрів, і 40 людей в цій кімнаті. Все закрито навіть немає світла. Вони дозволяють нам виходити в туалет два рази тільки вдень на певний час, на 5 хвилин", - розповів біженець з Сирії.

За гроші чоловік зміг вийти з в'язниці і втекти за кордон. З собою він привіз і прапор, з яким протестувальники виходили на вулиці, вимагаючи відставки президента Башара Асада.

Зараз родина Ахмеда має тимчасовий прихисток, але за два тижні залишиться просто неба. Багатодітній родині біженців ніхто не хоче здавати в оренду житло. Ахмед не має роботи, а щоб отримати допомогу на дітей потрібні документи, які залишилися в Алепо. Дорога туди для родини закрита надовго, якщо не назавжди.

Сирійська родина змушена була тікати в Україну через звинувачення у шпигунстві

Сирійська родина змушена була тікати в Україну через звинувачення у шпигунстві

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2349
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація