Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Благодійні організації звітують про рекордну кількість біженців у світі через війни і переслідування

В 2018 році було вбито або поранено близько 12 тисяч дітей

Число біженців у всьому світі в 2018 році сягнуло рекордного показника в 70 мільйонів людей. Ще ніколи з часу завершення Другої світової війни не було стільки людей, які б втікали від воєн, конфліктів та переслідування.

Про це у неділю, 18 серпня, напередодні Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, зазначили в організації UNO-Flüchtlingshilfe, що є німецьким партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Організація посилається на дані УВКБ ООН.

Серед причин виникнення потоків біженців сьогодні - не лише війни та переслідування, а й наслідки зміни клімату, зазначили в організації, повідомляє агентство dpa.

Благодійна організація SOS Children's Villages цього дня також наголосили, що в 2018 році було вбито  або поранено близько 12 тисяч дітей, тисячі були викрадені та залучені до бойових дій, ще сотні тисяч змушені були пережити тяжкі психологічні травми. Найбільше дітей вбито чи поранено в Афганістані (3062), Сирії (1854) та Ємені. В організації зазначили, що реальні цифри жертв, які не охоплені статистикою, є значно вищими.

У Всесвітній день гуманітарної допомоги 19 серпня вшановують тих, хто допомагає людям у біді. Лише для УВКБ ООН у всьому світі працюють близько 16 тисяч людей у 134 країнах, 90 відсотків з них - у кризових зонах та в безпосередньому контакті з біженцями.

Нагадаємо, станом на 5 серпня 2019 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік 1 397 304 переселенці з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим, повідомляють в пресслужбі Міністерства соціальної політики.

Відео Близько 10 тисяч біженців з країн Центральної Америки наближаються до США

Караван мігрантів наближається до США. Біженці з країн Центральної Америки нині перетинають південь Мексики і прямують до кордону зі Сполученими Штатами. За підрахунками журналістів, нині караван налічує до 10 тисяч людей, які рятуються від бідності і насильства у своїх країнах.

Близько 10 тисяч біженців з країн Центральної Америки наближаються до США

Залиште свій коментар

Вибір редакції