Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чеченських контрактників благословили на участь у війні в Сирії

Чеченські військові вже давно служать в Сирії, деякі з них є бойовиками джихадиських загонів.

Військові, які наразі служать у Чечні, направлені у Сирію для участі в антитерористичній операції. Про це повідомляє "Дождь" із посиланням на власні джерела. За словами одного з інформаторів, минулого тижня всім воєнним повідомили, що деяких з них відряджають до Сирії.

Джерело, близьке до керівництва Чечні підтвердило, що відео, яке з'явилось в соціальних мережах з військової бази Ханкала неподалік від Грозного, справжнє.

На ньому зафіксовані військові, які говорять чеченською мовою, і яких муфтій благословляє на участь в антитерористичній операції в Сирії. Солдати належать до внутрішніх військ. Про це свідчить військова форма солдат.

Кореспондентам видання вдалось отримати аудіозапис частини виступу муфтія Чечні Салаха Межиєва. На записі, зробленому одним із військових, була зафіксована наступна інформація: "[глава Чечні Рамзан] Кадиров просив [президента Росії Володимира] Путіна відправити його туди, сказав, що він мріє туди поїхати, щоб охороняти мусульман. Клянуся Аллахом, туди поїхати мріють дуже багато, починаючи з нашого правителя. Люди заздрять тим, хто туди відправляється як ви. Дуже багато хто готовий відправиться туди, щойно їм скажуть. У цьому немає сумніву. Ви вийшли з великою справою. Зараз ми всі помолимося і попросимо милості на шляху війни".

Зазначається, що отримати коментар військового відомства не вдалося. Однак за інформацією видання "Новая газета", чеченці вже давно воюють у Сирії, у тому числі у складі джихадиських загонів.

Глава Чечні Рамзан Кадиров раніше сам стверджував, що бійці чеченського спецпризначення воюють в тилу терористичної організації "Ісламська держава". За словами Кадирова, агенти чеченської спецслужби спеціально вербувалися в тренувальні табори, де готували бойовиків.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про знищення іракською армією одного з ватажків "ІД". Ним виявився уродженець Чечні. Це вже не перший випадок, коли чеченські бойовики воюють на стороні терористів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції