Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зараз електропостачання майже повністю відновлено.

Столиця Венесуели залишилася без електрики через пошкодження контрольних кабелів, трансформаторів.

Про це заявив міністр електроенергетики країни Луїс Альфредо Мотта Домінгес.

«Згідно з доповіддю, отриманого Боліваріанською службою розвідки, аварія в Каракасі сталася через те, що були перерізані контрольні кабелі трансформаторів», — написав він у Twitter.

Фото з убогої країни представило Reuters.

За словами міністра, пізніше електропостачання в місті майже повністю відновлено, ремонтні роботи тривають.

ВідеоУ венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Бойкот національної валюти. У венесуельській столиці Каракасі вирішили замінити болівари, які стрімко знецінюються, на власні банкноти міста. Жителі втомилися тягати до магазинів цілі стоси купюр. Цього року болівар вже знецінився на 14 тисяч відсотків. Тож столична мерія й вигадала карібі – валютну альтернативу. Курс – тисяча до одного.

У венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

При цьому члени національної Федерації працівників сфери електропостачання країни неодноразово заявляли, що часті випадки масштабних перебоїв з електропостачанням пов'язані з нестачею ресурсів для профілактичного обслуговування мереж та підстанцій.

Фотогалерея Блекаут в Венесуелі (16 фото)

Нагадаємо, що у Венесуелі до кінця року може досягти мільйона відсотків, йдеться в звіті МВФ, представленому директором департаменту країн Західного півкулі Алехандро Вернером.

За його оцінками, економіка в цьому році може продемонструвати спад до 18%, хоча ще в квітні прогноз становив 15%. Наголошується, що для Венесуели це буде третій рік поспіль, коли показники спаду обчислюються двозначними цифрами.

Вибір редакції