Блер звернувся до королеви

Тоні Блер прибув до Букінгемського палацу, щоб подати королеві Єлизаветі II прохання про відставку.

Тоні Блер з дружиною Шері прибули до Букінгемського палацу, де британський прем'єр подасть королеві Єлизаветі II прохання про відставку. 

Очікується, що зустріч Блера з королевою продовжиться декілька хвилин. "Це буде просто розмова", - роз'яснив офіційний прес-секретар британського прем'єра. 

Відразу ж після закінчення зустрічі з Блером королева викличе в палац нового лідера правлячої Лейбористської партії Великобританії, 56-річного Гордона Брауна, щоб попросити його сформувати новий уряд Її Величності. Браун відбуде в палац з будівлі Казначейства в центрі Лондона, яке він очолював останні 10 років. Його супроводжуватиме дружина Сара.

Деталі церемонії приведення до присяги нового прем'єра були барвисто зображені у фільмі "Королева", що вийшов на екрани минулого року і що оповідає про події 1997 року, коли прем'єр-міністром якраз став Тоні Блер. 

Після бесіди з королевою політик стає на одне коліно перед нею, і вона просить його бути її прем'єр-міністром і сформувати новий уряд. Потім в кімнату у супроводі придворного церемонімейстера входить дружина прем'єр-міністра, яка обов'язково повинна зробити реверанс перед королевою. 

Після закінчення короткої бесіди королеви з четою Браунів новий прем'єр-міністр і його дружина відбудуть в резиденцію на Даунінг-стріт, 10. Перед входом в будівлю Гордон Браун, який стане 52-м по рахунку прем'єр-міністром Сполученого Королівства, як очікується, виступить з короткою промовою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: