Близький Схід опинився на "критичному порозі" через коронавірус - ВООЗ

Дата публікації
Перегляди
2123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Близький Схід опинився на "критичному порозі" через коронавірус - ВООЗ

Фото: pixabay.com

Понад 80% всіх смертей в регіоні було зареєстровано в Єгипті, Ірані, Іраку, Пакистані та Саудівській Аравії.

Близький Схід опинився на "критичному порозі" пандемії коронавірусу COVID-19, яка прискорюється через послаблення заходів протидії.

Про це заявив представник Всесвітньої організації охорони здоров'я на Близькому Сході Ахмед аль-Мандхарі, передає aljazeera.

Він заявив, що на Близькому Сході зареєстровано вже понад мільйон випадків зараження коронавірусом. Йдеться про 22 країни, що охоплюють регіон Східного Середземномор'я від Марокко до Пакистану. За даними ВООЗ, понад 80% всіх смертей в регіоні було зареєстровано в п'яти країнах: Єгипті, Ірані, Іраку, Пакистані та Саудівській Аравії.

За словами Аль-Мандхарі, це "важливий етап". "Кількість випадків, зареєстрованих тільки в червні, перевищує загальну кількість випадків, зареєстрованих протягом чотирьох місяців після першого зареєстрованого випадку в регіоні 29 січня", – сказав він.

Аль-Мандхарі пояснює зростання кількості випадків посиленням тестування, а також скасуванням останніми тижнями обмежень, введених для боротьби з поширенням вірусу. Тож закликав проявляти "обережність і пильність", оскільки були послаблені обмеження і комендантська година, і дотримуватися протоколів, рекомендованих органами охорони здоров'я. "Послаблення обмежень не означає послаблення реакції або послаблення соціальних обов'язків", – сказав аль-Мандхарі.

У ВООЗ також заявили, що урядам країн Близького Сходу необхідно докласти більше зусиль для підготовки ліжко-місць інтенсивної терапії та відділень невідкладної допомоги.

А в Україні 2 липня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 45 887. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 800 випадків, до цього було 664. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація